Fotografia

Nasze wspomnienia zależą od tego jak uchwycimy ich moment, jaki nadamy im kadr, jak wzbogacimy barwami i jaką ich część uznamy za najistotniejszą.

Fotografem nie stajesz się z marszu, po zakupie drogiego sprzętu, po skończeniu kursu a nawet szkoły. Fotografem się rodzisz lub nie. Stajesz się nim dopiero w stu procentach będąc dojrzałym człowiekiem, doświadczonym życiowo i zawodowo. Fotograf musi mieć przede wszystkim duszę artysty, ukierunkowany przegląd sytuacji, pasję i naturalną wizję.

Fotografia Remik Błachnio oferuje Państwu pełen zakres usług fotograficznych. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i reportażowej, ale ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, jak i odpowiednie przygotowanie techniczne, pozwalają nam przyjąć najbardziej nietypowe zlecenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: fotografię ślubną, reportażową, portretową, reklamową, szkolną. Przyjmujemy zlecenia na fotografowanie uroczystości rodzinnych, obsługę uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, wykonujemy materiały promocyjne dla firm.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w uczciwej cenie.

GALERIE

Wesele
Ślub
Przygotowania
Sesje ślubne
Sesje rodzinne
Dzieci
Reklama
Zwierzęta
Opuszczone miejsca

Kontakt

tel. 510 081 182
 remik_blachnio@wp.pl

Napisz do mnie!